Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/05/2022

Προσωπικό Ασφάλειας Αερομεταφορών για το Αεροδρόμιο "Ελευθεύριος Βενιζέλος"

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί μας!

Αυτή την περίοδο
Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ
Προσωπικό Ασφάλειας Αερομεταφορών
Φύλακες Ασφάλειας
Για το Αεροδρόμιο “Ελευθέριος Βενιζέλος

Τα βασικά σου καθήκοντα περιλαμβάνουν :

  • Τον έλεγχο πρόσβασης (access control)
  • Τη φύλαξη των εγκαταστάσεων του Αερολιμένα
  • Τη διενέργεια περιπολιών
  • Την ασφαλή εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Tα προσόντα σου:
  • Άδεια εργασίας Security σε ισχύ
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών (δεν απαιτείται πτυχίο)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
  • Δυνατότητα πλήρους απασχόλησης σε κυλιόμενες βάρδιες

Παροχές

Η Brink’s σου παρέχει:
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας αερομεταφορών της χώρας μας
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει της συνέπειας και αποδοσής σου
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη Brink’s!