Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/5/2023

Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών - Υπάλληλος αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητείται υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών για εργασία σε εισαγωγική και εξαγωγική εταιρεία με 20ετή παρουσία στο χώρο των ιατροτεχνολογικών προϊόντων με έδρα στον Πειραιά.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης με δυνατότητες ανάπτυξης και στόχο μια μακροχρόνια συνεργασία.

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα - Παρασκευή 08:30 - 16:30.

Αρχικές Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Οργάνωση αποθήκης
  • Υποστήριξη του τμήματος Πωλήσεων
  • Επιθυμητή η διαχείριση συστήματος ERP(softone)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση Η/Υ (ECDL)
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής
  • Οργανωτικές δεξιότητες, εργατικότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Μισθός ανάλογος των προσόντων και του επιπέδου εμπειρίας
  • Σύμβαση Εργασίας Αορίστου Χρόνου
  • Πλήρης απασχόληση (8ωρη) με συνεχές ωράριο
  • Συνεχής εκπαίδευση από την πρώτη ημέρα της πρόσληψης
  • Σταθερό και φιλικό περιβάλλον εργασίας