Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/5/2022

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η UNISON Human Resources AE, εταιρεία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού, ζητά για λογαριασμό γνωστού ιατρείου στην Γλυφάδα:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
Περιοχή: Γλυφάδα
(Κωδικός Θέσης: ΥΓΥ:2022)

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση εταιρικής αλληλογραφίας
  • Διαπροσωπική εξυπηρέτηση πελατών
  • Επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές και ιατρούς
  • Διαχείριση αρχείων ασθενών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και επικοινωνίας μέσω κοινωνικών δικτύων
  • Επικοινωνία των νέων πακέτων και προϊόντων σε υπάρχων και δυνητικό πελατολόγιο
  • Συντονισμός ροής ιατρείου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:
  • Άριστη γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες γνώσεις Microsoft Office, Η/Υ, Internet browsers και smartphones
  • Προϋπηρεσία σε ιατρείο ή συγκεκριμένα σε ιατρείο Αισθητικής Δερματολογίας και Πλαστικής Χειρουργικής
  • Δυνατότητα χειρισμού απρόβλεπτων καταστάσεων με ελιγμό και διπλωματική συμπεριφορά
  • Εμπειρία σε προγράμματα ηλεκτρονικής αρχειοθέτησης (π.χ. My Medical) θα προσμετρηθεί
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

Προσφέρονται:
  • Πλήρης απασχόληση αορίστου χρόνου και ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα διαρκώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Επαγγελματική εξέλιξη και bonus
  • Εκπαίδευση από την επιστημονική υπεύθυνη του τμήματος