Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/3/2023

Καμαριέρες

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων Philian Hotels & Resorts αναζητάει Καμαριέρα για το ξενοδοχείο του στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση.

Αρμοδιότητες :

  • Τακτοποίηση και καθαρισμός των δωματίων, των διαδρόμων και των λοιπών χώρων
  • Καθαρισμός και η απολύμανση των τουαλετών
  • Αλλαγή των λευκών ειδών(σεντόνια, πετσέτες) στα δωμάτια
  • Εξασφάλιση όλων των απαραίτητων αναλώσιμων του δωματίου
  • Ενημέρωση του υπεύθυνου του ξενοδοχείου για τυχόν ζημιές ή ελλείψεις που διαπιστώνει στα δωμάτια και τον εξοπλισμό τους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*
  • Βασική Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη διάθεση
  • Υπευθυνότητα και εντιμότητα
  • Ευγένεια
  • Καλή εμφάνιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητα
  • Καλή υγεία και σωματική αντοχή

Παροχές

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρης Ασφάλιση
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση