Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/4/2021

Sales Consultant Business software, ERP/CRM

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Dynasoft εταιρεία παραγωγής και διάθεσης επιχειρηματικού λογισμικού, ζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα:

Σύμβουλο πωλήσεων επιχειρηματικού λογισμικού ERP – CRM, RETAIL και εξοπλισμού μηχανογράφησης για 4ώρη ή 8ώρη απασχόληση, με εμπειρία σε B2B πωλήσεις.

Περιγραφή θέσης:

  • Υπεύθυνος ανάπτυξης νέου πελατολογίου
  • Τηλεφωνική ενημέρωση πελατών, σύνταξη προσφορών
  • Διερεύνηση αναγκών, ενημέρωση πελατών και παρουσίαση των λύσεων της εταιρείας
  • Ανάληψη & διαχείριση υλοποίησης έργων

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε πωλήσεις business software, ERP-CRM etc.
  • Απόφοιτος ΑΕΙ – ΑΤΕΙ πληροφορικής, θετικής ή οικονομικής κατεύθυνσης
  • Κατανόηση των επιχειρηματικών διαδικασιών
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση και ευχέρεια προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Αυτενέργεια και αποτελεσματικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης και κάτοχος οχήματος επιθυμητό

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη από έμπειρους συνεργάτες
  • Ενασχόληση και τριβή με τεχνολογίες αιχμής