Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/05/2020

Εμπορικός Αντιπρόσωπος (εμπόριο ενδυμάτων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΘΡΑΚΗ, ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ, ΘΕΣΣΑΛΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Primavera Lingerie με πολύχρονη εμπειρία στο χώρο της κατασκευής και πώλησης εσωρούχων (Νυχτικά, Πυζάμες) ζητά Αντιπρόσωπο για τις περιοχές: Μακεδονία, Θράκη, Στέρεα Ελλάδα και Θεσσαλία.

 Αρμοδιότητες:

  • Αποτελεσματική παρουσίαση/επίδειξη προϊόντων
  • Διατήρηση και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Εντοπισμός, προσέγγιση και διεύρυνση νέου πελατολογίου
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο
  • Ικανότητες παρουσίασης, επικοινωνίας και διαπραγματεύσεων
  • Δυνατότητα ταξιδίων στην επαρχία
  • Δημιουργικότητα και όρεξη για επίτευξη στόχων
  • Κάτοχος διπλώματος Β' κατηγορίας & επιβατικού αυτοκινήτου
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ

Παροχές

  • Εξωτερική συνεργασία