Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Εξωτερικός Πωλητής – Σύμβουλος Ενέργειας

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Περιοχή: ΘΡΑΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Το Volterra Shop Κομοτηνής, αναζητά για το κατάστημα Ηλεκτρικής Ενέργειας και Φυσικού Αερίου, Εξωτερικό Πωλητή– Σύμβουλο Ενέργειας.

Βασικές αρμοδιότητες της θέσης εργασίας
• Διαχείριση, Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου και Ανεύρεση νέων πελατών.
• Παρακολούθηση & Υποστήριξη πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων.
• Επίτευξη μηνιαίων και ετήσιων στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

Βασικά στοιχεία προφίλ υποψηφίου
• Οργανωτικό άτομο με στρατηγική σκέψη.
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και ευελιξία σε δυνητικές αλλαγές.
• Εχεμύθεια, σοβαρότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια.

Επαγγελματικό προφίλ υποψηφίου

• Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσίας στις πωλήσεις.
• Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα Εταιρικών Πωλήσεων (b2b ή d2d).
• Αίσθημα ευθύνης, διορατικότητα, ενθουσιασμός, μεθοδικότητα και ευελιξία στις δημόσιες σχέσεις.
• Εξαιρετική ικανότητα παρουσίασης, επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.

Παροχές

• Πλήρης απασχόληση
• Ολοκληρωμένο σύστημα εκπαίδευσης
• Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον