Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2023

Υπεύθυνο Δημοσίων Διαγωνισμών, Εργών και Προμηθειών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Mellon Technologies, μητρική εταιρεία του Ομίλου Εταιρειών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στο χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing, αναζητά:

Καθήκοντα

• Συλλογή εγγράφων-δικαιολογητικών, προετοιμασία και συγγραφή για την συμμετοχή σε διαγωνισμούς
• Έλεγχος των δικαιολογητικών -εγγράφων
• Δημιουργία Ευρωπαϊκού Ενιαίου Εγγράφου Σύμβασης (ΕΕΕΣ) για τους διαγωνισμούς
• Ανάρτηση διαγωνισμών στο ΕΣΗΔΗΣ
• Πλήρη εικόνα όλων των σταδίων στους υπό εξέλιξη διαγωνισμούς
• Επικοινωνία με Νομικές και Τεχνικές Υπηρεσίες
• Γνώση Κανονισμού Προμηθειών του Δημοσίου και των ιδιαιτεροτήτων ανά είδος διαγωνισμού (Ανοιχτός, Δημόσιος, Διεθνής)
• Ανάλυση των κριτηρίων επιλογής και εντοπισμός κενών, συνοδευόμενος από προτάσεις κάλυψης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• Τουλάχιστον 5 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
• Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Δεξιότητες υποψηφίου

• Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
• Ευελιξία
• Ικανότητα τηρήσεως προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών

Παροχές

Παρέχονται

• Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρης απασχόληση
• Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
• Ένσημα και ασφάλιση
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, και μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.