Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/5/2021

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΛΛΗΝΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για την Έκθεση των Συστημάτων Αλουμινίου της εταιρείας μας στα Νότια Προάστια (Ελληνικό).

ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ | ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ
ΩΡΑΡΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: Δευτέρα - Παρασκευή 15:30 - 20:30 & Σάββατο 09:00 - 15:00

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη του τμήματος Πωλήσεων.
  • Συμμετοχή στη διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της Έκθεσης.
  • Συνέπεια ως προς τις πολιτικές και τις οδηγίες της εταιρείας.
  • Διαχείριση εισερχόμενων/ εξερχόμενων κλήσεων.
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους/ νέους πελάτες και προμηθευτές.
  • Διαχείριση αιτημάτων και προσφορών.
  • Πλήρης Ηλεκτρονική Αρχειοθέτηση.
  • Καθημερινή ενημέρωση εργασιών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ, Microsoft Office.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή γνώση άλλων γλωσσών.
  • Γνώση Digital Marketing & Social Media.
  • Πολύ καλή χρήση γραπτού και προφορικού λόγου.
  • Άριστη τηλεφωνική επικοινωνία.
  • Ανεπτυγμένες διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Προσήλωση και ικανότητα στην επίτευξη στόχων.
  • Πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας.
  • Δυνατότητα ανάληψης ευθυνών & επίλυσης τυχόν προβλημάτων.
  • Δυνατότητα προσαρμογής και ανταπόκρισης.
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ευγένεια, δυναμισμό και επαγγελματισμό.
  • Άτομο εχέμυθο και εμπιστοσύνης.
  • Κάτοικοι Νοτίων Προαστίων.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΛΕΓΞΤΕ ΟΤΙ ΠΛΗΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣ.

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.