Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/10/2020

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η E.DIS.I.NET A.E., Κέντρο Δια Βίου Μάθησης 2, αναζητεί συνεργάτη στη δομή της Θεσσαλονίκης. Αντικείμενο των εργασιών της είναι, o σχεδιασμός, η οργάνωση έργων επαγγελματικής κατάρτισης, συμβουλευτικής και πιστοποίησης προσόντων ανέργων και εργαζομένων.
Περιγραφή θέσης:
- Σχεδιασμός και οργάνωση προγραμμάτων.
- Υλοποίηση των προγραμμάτων τηλεκατάρτισης ή δια ζώσης.
- Επικοινωνία, προσέλκυση, υποδοχή ωφελουμένων.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα:
• σπουδές σε τριτοβάθμια εκπαίδευση, κατά προτίμηση Επιστήμες Οικονομικές, Κοινωνικές Πληροφορικής.
• άριστη γνώση Η/Υ
• επικοινωνιακές και διοικητικές δεξιότητες
• πνεύμα συνεργασίας, συνέπεια και ικανότητα επίτευξης στόχων
Επιθυμητά προσόντα:
• προϋπηρεσία σε Κ.Ε.Κ. ή ανάλογο οργανισμό.
• Προϋπηρεσία σε διοικητική θέση
• καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Προσφέρεται:

• εργασία πλήρους απασχόλησης, οκτάωρη πενθήμερη
Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό σημείωμα με φωτογραφία στο email: thessaloniki@edisinet.gr