Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/10/2022

Interior Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΣΥΝΤΑΓΜΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το Retrosexual Culture ζητά ενεργό μέλος, πλήρους απασχόλησης, για την ομάδα του στην εξυπηρέτηση και στο δημιουργικό του τμήμα στο κέντρο της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Παρακολούθηση και συντονισμός e-shop παραγγελιών
  • Καθημερινή διαχείριση και δημιουργία περιεχομένου e-shop και social media
  • Δημιουργία και διαχείριση καλλιτεχνικού υλικού για projects διαφήμισης και διακόσμησης
  • Φωτογράφιση προϊόντων

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6936997123.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχολής σχετικού κλάδου
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Adobe Photoshop
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, ομαδικό πνεύμα
  • Επαγγελματική εμπειρία στη διαχείριση social media
  • Εμπειρία σε Wordpress

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυνατότητα εξέλιξης