Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/01/2019

Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (6ωρη απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός και ευέλικτος;
Σου αρέσει να εξυπηρετείς και να προτείνεις λύσεις;
Τώρα, έχεις τη δυνατότητα να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας σε εργασία γεμάτη προκλήσεις!

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση εισερχομένων κλήσεων συνδρομητών εταιρείας τηλεπικοινωνιών που αφορούν εμπορικά θέματα (ενημέρωση/ανάλυση λογαριασμών, επίλυση αποριών για τα προϊόντα της εταιρείας, διαχείριση παραπόνων)
  • Εύρεση κατάλληλων λύσεων και ενημέρωση πελατών σχετικά με τα αιτήματά τους
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα
Τόπος Εργασίας
Στα γραφεία γνωστής εταιρείας τηλεπικοινωνιών με ευχάριστο κλίμα και πολύ σύγχρονες εγκαταστάσεις, στα Νότια Προάστια. Υπάρχει εταιρικό πούλμαν για τη μεταφορά εργαζομένων από σταθμό μετρό.

Ωράριο
Πενθήμερη και 6ωρη απασχόληση με 2 ρεπό ανά εβδομάδα. Εργασία σε βάρδιες με κυλιόμενο ωράριο.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ-ΑΕΙ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ και γνώση του MS Office
  • Προϋπηρεσία σε θέση τηλεφωνικής εξυπηρέτησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

Απολαβές / Εργασιακό Περιβάλλον
  • Σύμβαση εργασίας με σταθερό μηνιαίο μισθό & ασφάλιση, με την εγγύηση της ManpowerGroup Greece
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονοι, νεανικοί & ευχάριστοι χώροι εργασίας