Είσοδος

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

14/09/2022

Επιθεωρητής Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΕΡΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με έδρα στην Βέροια, δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική και εισαγωγική επιχείρηση στο χώρο των τροφίμων και καταναλωτικών αγαθών ,με σημαντική παρουσία στην κεντρική και δυτική Μακεδονία , αναζητεί Επιθεωρητή Πωλήσεων.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και εκπαίδευση τμήματος πωλήσεων
  • Παρακολούθηση στρατηγικών πελατών και κλείσιμο συμφωνιών με μεγάλους πελάτες
  • Εντοπισμός δυνατοτήτων ανάπτυξης και θέσπιση ανάλογης πολιτικής πωλήσεων
  • Υπεύθυνος για την υλοποίηση του εμπορικού πλάνου και επίτευξη των εταιρικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ – ΤΕΙ ( θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  •  Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ικανότητα διοίκησης τμήματος πωλήσεων και επίλυσης προβλημάτων
  • Αφοσίωση στην επίτευξη εταιρικών στόχων και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Να διαθέτει πνεύμα συνεργασίας ,ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες

Παροχές

  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών & bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό τηλέφωνο, lap top & ipad
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης