Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/12/2019

Υποδιευθυντής Καταστήματος (ΥΔΚ)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ, ΚΟΛΩΝΑΚΙ, ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υποδιευθυντής Καταστήματος από αλυσίδα super market για το Αιγάλεω, το Κολωνάκι και το Νέο Κόσμο Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Ευθύνη για την ορθή λειτουργία του καταστήματος, την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών και την οργάνωση του προσωπικού
  • Μέριμνα για την τήρηση των διαδικασιών της εταιρίας
  • Αναπλήρωση του Διευθυντή καταστήματος στα καθήκοντα του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (επιθυμητό πτυχίο ή άλλος τίτλος)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ευθύνης
  • Πελατοκεντρική συμπεριφορά
  • Εμπορικός προσανατολισμός με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα διοίκησης και υπευθυνότητα
  • Διάθεση για εκπαίδευση και ανάπτυξη σε ένα σύγχρονο περιβάλλον

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα ανάπτυξης σε θέσεις ευθύνης