Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2019

Τεχνικός Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Έχεις εμπειρία ως Τεχνικός Συντήρησης σε βιομηχανικό περιβάλλον και θα ήθελες να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου;

Θα σε ενδιέφερε να εργαστείς στο τεχνικό τμήμα μίας μεγάλης και ταχέως αναπτυσσόμενης βιομηχανίας τροφίμων;

Εάν ναι, τότε αυτή είναι η ευκαιρία που αναζητούσες. Για αυτό περιμένουμε την αίτησή σου, τώρα!

Οι αρμοδιότητες του Τεχνικού Συντήρησης περιλαμβάνουν:
  • Επίβλεψη και διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας των συστημάτων
  • Συντήρηση, επισκευή και εγκατάσταση ψυκτικών συστημάτων ψύξης με αμμωνία
  • Διασφάλιση συνθηκών υγιεινής και ασφάλειας σύμφωνα με τους εταιρικούς κανονισμούς και τη νομοθεσία
  • Καταγραφή των ενδείξεων του συστήματος και συστάσεις για βελτιώσεις στον Τεχνικό Διευθυντή της εταιρείας
  • Υλοποίηση διορθωτικών αλλαγών σύμφωνα με όλες τις πολιτικές της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Τεχνικού Συντήρησης θα πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ με ειδικότητα Μηχανολόγου Μηχανικού/ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού/ Ψυκτικού
  • Αποδεδειγμένη προΰπηρεσία ως μηχανικός/τεχνίτης σε βιομηχανία με τρόφιμα
  • Δυνατότητα λήψης ακριβών μετρήσεων, οργανωτικότητα και συνέπεια
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Στον κατάλληλο υποψήφιο για την θέση του Τεχνικού Συντήρησης, η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Περιθώρια εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και ενημέρωση

Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του Τεχνικού Συντήρησης σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο 2310414731 και να ζητήσεις τη Χριστίνα Στερκέση. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.