Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2020

Στέλεχος Διαχείρισης Παραγγελιών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions, για λογαριασμό γνωστής αλυσίδας Super Market, αναζητά Στελέχη Διαχείρισης Παραγγελιών, για την άμεση κάλυψη θέσεων πλήρους απασχόλησης.

(Ref. code 5099/OMO/RS/GR)

Περιγραφή Θέσης:

O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της εταιρείας, σε εγκαταστάσεις της στην Αθήνα και συγκεκριμένα στις περιοχές Π. Φαλήρου και Γαλατσίου, 6 ημέρες την εβδομάδα (40 ώρες/εβδομάδα) με κυλιόμενο ωράριο και σε συνεργασία με το τηλεφωνικό κέντρο, θα διεκπεραιώνει τις παραγγελίες αναλαμβάνοντας τη συλλογή των προϊόντων (picking).

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση και χρήση Η/Υ
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.