Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/6/2018

Υπάλληλοι Μεταφοράς Εξοπλισμού (Fixed Term)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Σου αρέσει να εξυπηρετείς τον πελάτη με την μέγιστη δυνατή ταχύτητα;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε πολυεθνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των οπτικοακουστικών μέσων!

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κλάδο των οπτικοακουστικών μέσων, αναζητά Υπαλλήλους Μεταφοράς Εξοπλισμού που θα εργαστούν στην Μύκονο μέχρι και τον Νοέμβρη.

Τόπος Εργασίας: Μύκονος, με δυνατότητα ταξιδιών από την Αθήνα

Ωράριο: Δευτέρα-Παρασκευή με ωράριο εργασίας: 09.00-18.00 μ.μ με 1 hr διάλειμμα.

Καθήκοντα θέσης

  • Μεταφορά οπτικοακουαστικών μέσων από και προς τον χώρο του πελάτη με άμεσο σκοπό την βέλτιστη εξυπηρέτηση.
  • Προετοιμασία και έλεγχος του οπτικοακουστικού υλικού πριν την παράδοση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματική Εμφάνιση & Συμπεριφορά