Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/01/2023

Operations Supervisor

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΤΖΙΑ (ΚΕΑ)
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Yoga Retreat resort στην Κέα ζητά Operations Supervisor για την νέα καλοκαιρινή σεζόν του 2023.

Εργασία: Απρίλιος - Οκτώβριος 2023.

Πιθανή μερική απασχόληση κατά τη διάρκεια των χειμερινών μηνών Ιανουάριο - Μάρτιο.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Συντονισμός καθαριότητας και αναγκών συντήρησης
  • Οργάνωση και συντονισμός service (πρωινό, εστιατόριο και μπαρ)
  • Λειτουργίες υποδοχής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε resort hotels με εμπειρία στα τμήματα υποδοχής, service, housekeeping
  • Ευχέρεια γλώσσας ελληνικά και αγγλικά
  • Γνώση συστημάτων κρατήσεων, PMS, POS
  • Εμπειρία λειτουργίας Yoga Retreats επιθυμητά

Παροχές

  • Διαμονή, διατροφή
  • Μεταφορικά
  • Εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον, μέσα στη φύση στον όρμο Ψαθί Κέας