Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/6/2022

Spa Therapists

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

O ξενοδοχειακός όμιλος Diamond Collection Hotels επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2022,

επαγγελματίες στην παρακάτω θέση:

Πληροφορίες
Ξενοδοχείο: Diamond Collection Hotels
Περιοχή: Κως, Ελλάδα
Σύμβαση: Πλήρες Ωράριο / Εποχιακή Απασχόληση
Έναρξη Εργασίας: Απρίλιος/Μάιος 2022

Περιγραφή θέσης:

  • Εκτέλεση θεραπειών ευεξίας σύμφωνα με διεθνώς αναγνωρισμένα πρωτόκολλα
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου υγιεινής και ασφάλειας στις καμπίνες πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος των θεραπειών
  • Υποδοχή και ξενάγηση των πελατών στους χώρους του spa, επεξήγηση και παροχή συμβουλών σχετικά με τον κατάλογο θεραπειών
  • Πολύ καλή γνώση όλων των παρεχόμενων υπηρεσιών του ξενοδοχείου με σκοπό την ολιστική εμπειρία διαμονής των πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων προϊόντων retail μέσω συμβουλευτικών δράσεων
  • Παρακολούθηση στοκ προϊόντων καμπίνας και retail
  • Τήρηση ημερήσιων κρατήσεων βάσει διαθεσιμότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Αισθητικής / Κοσμετολογίας / Φυσικοθεραπείας
  • Τυχόν πτυχίο Nail Art θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Τουλάχιστον 1-2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχο χώρο ξενοδοχείου 5*
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία

Παροχές

  • Aνταγωνιστικές μισθολογικές απολαβές αναλόγως προσόντων
  • Ποιοτικές συνθήκες διαμονής και προσφορά ημιδιατροφής
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Παρακαλούμε στείλτε ένα ενημερωμένο βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία.