Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/08/2017

Βοηθός Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος- Picker (Fixed-Term Project)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ο Πελάτης
Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικού ομίλου, ο οποίος δραστηροποιείται στον κλάδο της αυτοκινητοβιομηχανίας, συνεπή υποψήφιo που θα στελεχώσει την θέση του Βοηθού Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος-Picker.

Αφορά απασχόληση πλήρους  πρωινού ωραρίου, Δευτέρα έως Παρασκευή 09.00 – 17.00, στις κεντρικές αποθήκες της εταιρείας που βρίσκονται στον Ασπρόπυργο Αττικής.

Περιγραφή θέσης εργασίας
• Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων,προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
• Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
• Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
• Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου
• Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Γνώση στον χειρισμό ηλεκτροκίνητων ανυψωτικών μηχανημάτων (Counter Balance - Reach Truck - Order Picker)
• Κάτοχος Μεταφορικού Μέσου

Παροχές

• Σταθερός Μηνιαίος Μισθός, με την εγγύηση της Manpower-Group Greece
• Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας.