Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/1/2023

Αρχιτέκτονας ή Μηχανικός για Υποστήριξη Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Progetto /www.e-progetto.com/με έδρα το Χαλάνδρι και αντικείμενο την αντιπροσώπευση εργοστασίων αρχιτεκτονικών υλικών στην Ελλάδα, ζητά AΡXITEKTONA ή MHXANIKO ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης :
  • Back office - customer service
  • Δημιουργία και αποστολή προσφορών
  • Ανάπτυξη υποψήφιου πελατολογίου
  • Προετοιμασία reports
  • Ενημέρωση & χρήση βάσης δεδομένων CRM
** Ωράριο εργασίας 09:00-17:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Office
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή τουλάχιστον 5 έτη εργασιακή εμπειρία σε θέση Sales Support
  • Απαραίτητη γνώση προγραμμάτων σχεδιασμού (cad)
  • Θα εκτιμηθεί γνώση Ιταλικής γλώσσας
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Συνέπεια, οργάνωση, δυναμισμός
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν απαιτήσεις της θέσης.