Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/01/2020

Υπάλληλοι Τραπεζικών Εργασιών (Ηράκλειο Κρήτης)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, τραπεζικού ιδρύματος, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων

Υπάλληλοι Τραπεζικών Εργασιών
(Ηράκλειο Κρήτης)

Περιγραφή Θέσης

• Πραγματοποίηση ασφαλών ταμειακών συναλλαγών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη
• Υποδοχή των πελατών στο τραπεζικό κατάστημα και διερεύνηση των αναγκών τους με βάση εξειδικευμένες χρηματοοικονομικές πληροφορίες
• Καταχώριση και παρακολούθηση της πορείας του αιτήματος του πελάτη και συγκέντρωση των απαραίτητων δικαιολογητικών
• Προώθηση τραπεζικών υπηρεσιών και προϊόντων σύμφωνα με την πολιτική της τράπεζας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Αναλυτική σκέψη & προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
• Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
• Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχόμενη εκπαίδευση και σοβαρές προοπτικές εξέλιξης
• Ευχάριστο τραπεζικό περιβάλλον εργασίας