Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2022

Maitre d' - Sirenes Beach Hotel

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Xenodoxos Ltd, δυναμική εταιρεία στον χώρο του Ξενοδοχειακού Management, ζητά να προσλάβει για την σαιζόν 2022, Maitre D' για το ξενοδοχείο Sirenes Beach, 100 δωματίων που διαχειρίζεται στη Σάμο, λειτουργίας All Inclusive.

Αρμοδιότητες

  • Υπεύθυνος οργάνωσης και συντονισμού λειτουργίας του κεντρικού εστιατορίου  του ξενοδοχείου

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (εποχική).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή γνώση Ιταλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

Παρέχεται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή για εργαζόμενους με έδρα εκτός Σάμου
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα γρήγορης επαγγελματικής εξέλιξης για άτομα που επιθυμούν καριέρα