Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2022

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ - ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ATHENS | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαφημιστική εταιρία με ισχυρή παρουσία στην εκπροσώπηση διεθνών εταιριών και οργανισμών αναζητεί άμεσα  νέους μόνιμους συνεργάτες με σκοπό την κάλυψη θέσεων για την πραγματοποίηση μεγάλων διαφημιστικών project.

Καθήκοντα θέσης:

1. Έρευνα αγοράς

2. Οργάνωση και συμμετοχή στα event της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

1. Δυνατότητα φυσικής συμμετοχής στα event της εταιρίας

2. Ομαδικό πνέυμα

3. Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες

4. Προϋπηρεσία επιθυμητή όχι απαραίτητη !

Παροχές

Εταιρικές παροχές:

1. Πιστοποιημένη εκπαίδευση στα συστήματα της εταιρίας

2. Υποστήριξη στην επαγγελματική εξέλιξη εντός της εταιρίας απο την διοίκηση

3. Υψηλό πακέτο αμοιβών

4. Δυνατότητα συμμετοχής σε επαγγελματικά ταξίδια

5. Αξιοκρατικές προοπτικές ανέλιξης σε HR/ Management

Αν επιθυμείς να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε ένα διαρκώς αναπτυσσόμενο κλάδο του business και να αποκομίσεις ισχυρή εμπειρία στείλε μας το βιογραφικό σου και το τμήμα HR θα επικοινωνήσει άμεσα μαζί σου!