Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/10/2018

Yπάλληλος Γραφείου με γνώση Ισπανικών (Αμπελόκηπους)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Yπάλληλος Γραφείου από εμπορική εταιρεία παιδικών ενδυμάτων με έδρα στους Αμπελόκηπους.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης:

  • Επικοινωνία και διαχείριση αναγκών των πελατών / προμηθευτών
  • Έκδοση παραστατικών (δελτία αποστολής, τιμολόγια, πιστωτικά, κτλ.)
  • Μεταφράσεις κειμένων
  • Reporting
  • Διαχείριση καθημερινής ροής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ισπανικής γλώσσας και ικανότητα μετάφρασης από Ελληνικά σε Ισπανικά και αντιστρόφως
  • Άριστη γνώση Internet και Η/Υ (έμφαση στο MS Office-Excel, Word)
  • Επιθυμητή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Ευχέρεια στη γραπτή επικοινωνία
  • Πνεύμα συνεργατικότητας με όλα τα τμήματα της εταιρείας
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, οργανωτικότητα
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και αποτελεσματική ιεράρχηση προτεραιοτήτων, ορθότητα και ταχύτητα στην εκτέλεση των καθηκόντων

Παροχές

  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Μισθό αναλόγως προσόντων
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Πενθήμερη, οχτάωρη απασχόληση