Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2021

Υπεύθυνος/η παραλίας - Υπάλληλος υποδοχής σε beach bar ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Blue Carpet Luxury Suites βρίσκεται στο Πευκοχώρι Χαλκιδικής και ζητά να προσλάβει για την επερχόμενη σεζόν του 2022 έναν επαγγελματία, για τη θέση του: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΣΕ BEACH BAR ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ.

Κύρια καθήκοντα:

  • Διατήρηση καλών σχέσεων επικοινωνίας και εργασίας με όλα τα ξενοδοχειακά τμήματα.
  • Διαχείριση κρατήσεων του beach bar.
  • Υποδοχή πελατών.
  • Δημιουργήστε μια σχέση με τους επισκέπτες που διατηρούν εξαιρετικές σχέσεις με τους πελάτες.
  • Υπεύθυνος για το προσωπικό της παραλίας.
  • Υπεύθυνος / η για την ορθή και ομαλή λειτουργία της παραλίας.
  • Προσαρμοστικότητα, αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης
  • Επικοινωνία με τους πελάτες / κάλυψη εξατομικευμένων αναγκών.
  • Διαχείριση πιθανών παραπόνων και άμεση εξάλειψή τους.
  • Ενεργητικότητα, Επαγγελματισμός / Υπευθυνότητα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας ιδανικά σε ξενοδοχείο πολυτελείας.
  • Προϋπηρεσία σε θέση αντίστοιχου ξενοδοχείου θα εκτιμηθεί
  • Να διαθέτει επαγγελματική εμφάνιση και ξενοδοχειακή νοοτροπία
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (σε προφορικό επίπεδο). Η γνώση δεύτερης και τρίτης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.
  • Δημιουργικότητα και φαντασία
  • Ηγετικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό μισθό.
  • Διαμονή και μεσημεριανό γεύμα.
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Εάν θέλετε να ενταχθείτε στην ομάδα μας παρακαλούμε στείλτε μας ένα βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία σας.