Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/6/2021

Πωλητές / Πωλήτριες Καταστημάτων / Store Managers

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Perideo Group κατέχει ηγετική παρουσία στον χώρο του κοσμήματος με δίκτυο καταστημάτων σε περισσότερες από 23 χώρες. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρίας ζητούμε να εντάξουμε στη δυναμική ομάδα μας Πωλητές / Πωλήτριες / Store Managers για τα καταστήματα μας σε όλο το νομό Αττικής.

Αρμοδιότητες

  • Άριστη επικοινωνία, προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας.
  • Διατήρηση άψογης εικόνας του καταστήματος (τακτοποίηση προϊόντων - προωθητικού υλικού, merchandising κ.α.)
  • Παρακολούθηση και έλεγχος προϊόντων, αποθεμάτων και αποθήκης.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου (Πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών (κατά προτίμηση στον κλάδο του κοσμήματος - ειδών πολυτελείας)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικών (γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Επαγγελματική εξέλιξη