ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Junior Presale Assistant

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Junior Presale Assistant από εταιρεία πληροφορικης με έδρα στο Ελληνικό Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικά καθήκοντα θέσης:

  • Σύνταξη προσφορών
  • Ανάπτυξη Πελατολογίου
  • Διαχειρηση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Οργανωση και Διαχείρηση Παραγγελιών
  • Αναπτυξη Τμήματος Πώλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ (Επιθυμητο αντικείμενο τεχνολογίας)
  • Κάτοχος κάρτας ανεργίας τουλάχιστον τριμήνου
  • Γνώση Αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο γραπτά και προφορικά
  • Γνώση/Αντίληψη Τεχνικής Ορολογίας Πληροφορικής
  • Βασικές γνώσεις marketing
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις Presale (Επιθυμητη)

Παροχές

  • Ασφάλεια,ανταγωνιστικό μισθό βάσει δεξιοτήτων
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!