Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/07/2019

Retail Sales Associates

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στην βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διαθέτεις εμπειρία σε ρόλο πωλήσεων εντός καταστήματος;
Αναζητάς εργασία με σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση, ανεξαρτήτως πωλήσεων;

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελατών της, Retail καταστήματα Ενδυμάτων και Τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψήφιους με εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και διάθεση για εργασία για να αναλάβουν ρόλο Πωλήσεων εντός των καταστημάτων των πελατών της.

Υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις, τόσο για μερική απασχόληση (4ωρη) σε Fashion Brand, όσο και για πλήρη (8ωρη) απασχόληση σε κατάστημα Τηλεπικοινωνιών. Δίνεται η δυνατότητα τόσο για εργασία σε βάρδιες, όσο και σε σταθερό ωράριο, ενώ όλες οι θέσεις εργασίας είναι πολύ κοντά σε σταθμούς μετρό της Αθήνας.

Καθήκοντα Ρόλου
Οι θέσεις εργασίας αφορούν τόσο την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος, όσο και την πώληση προϊόντων ή υπηρεσιών. Επιπλέον, η/ο κατάλληλη/-ος υποψήφια/-ιος θα αναλάβει τη διερεύνηση των αναγκών και την πρόταση της καλύτερης δυνατής λύσης σε πελάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

• Προγενέστερη εμπειρία εντός καταστήματος μόδας ή τηλεπικοινωνιών
• Εξαιρετικές επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Διάθεση για εργασία και επαγγελματική ανέλιξη
• Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων
• Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Παροχές

• Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
• Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
• Επιτεύξιμα μηνιαία μπόνους βασισμένα σε ατομική & ομαδική στοχοθεσία
• Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
• Νεανικό, Φιλικό και Ομαδικό Εργασιακό Περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο