Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/08/2019

Εργάτης/τριες Αποθήκης (Μαγούλα Αττικής)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας αθλητικών ειδών, αναζητά δύο (2) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Διεκπεραίωση εργασιών αποθήκης
• Δίπλωμα, συσκευασία και τοποθέτηση των προϊόντων
• Έλεγχος των προϊόντων με βάσει τις προδιαγραφές της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Πτυχίο Λυκείου / ΙΕΚ
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
• Οργανωτικότητα & διάθεση για εργασία
• Έμφαση στην λεπτομέρεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Πλήρες πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.