Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/3/2020

Υπάλληλοι Παραλαβής - Pickers

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας λιανικού εμπορίου τροφίμων, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση των Υπαλλήλων Παραλαβής-Pickers για καταστήματα της εταιρείας.

Απασχόληση: Δευτέρα-Σάββατο, πενθήμερη απασχόληση

Ωράριο: Δυνατότητα 8ωρης ή 6ωρης απασχόλησης (εναλλαγή βαρδιών από τις 06:00-22.00)

Τοποθεσία: Super market αλυσίδας (ενδεικτικά: περιοχή Πυλαίας / Καλαμαριάς)

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης
  • Σοβαρότητα, δυνατότητα απασχόλησης σε χειρωνακτική εργασία
  • Εξαιρετική ικανότητα οργάνωσης και σχεδιασμού

Παροχές

  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο πολυεθνικό περιβάλλον