Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/04/2021

Εργατής/τρια σε βιοτεχνία ενδυμάτων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη εξαγωγική εταιρεία στην περιοχή της Θεσσαλονίκης με δραστηριότητα την παραγωγή πλεκτών ενδυμάτων αναζητά υποψήφιο για εργασία πλήρους απασχόλησης στο Τμήμα Παραγωγής της (πλεκτήριο)

Καθήκοντα:

• Χειρισμός αυτόματων ευθύγραμμων μηχανών πλέξης
• Επίβλεψη σωστής λειτουργίας των μηχανών και επιδιόρθωση μικρών βλαβών
• Έλεγχος της παραγωγής και επιδιόρθωση μικροελαττωμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιδεξιότητα στο χειρισμό εργαλείων και μηχανών
• Επιθυμητή οποιαδήποτε κατάρτιση στον τομέα Ηλεκτρολογικών / Μηχανολογικών εγκαταστάσεων
• Απαραίτητη η γνώση αγγλικών και χειρισμού Η/Υ
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Συνέπεια και ικανότητα εργασίας σε ομάδα
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

• Αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
• Παροχή εκπαίδευσης και δυνατότητα εξέλιξης