Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2021

Μηχανικός / Βοηθός Μηχανικού τρακτέρ

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΕΡΒΕΝΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των γεωργικών μηχανημάτων και γεωργικών ελκυστήρων (τρακτέρ) στην Δυτική Θεσσαλονίκη (Περιοχή: Δερβένι) επιθυμεί να προσθέσει στο Ανθρώπινο Δυναμικό της Μηχανικό / Βοηθό Μηχανικού τρακτέρ.

Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης

Αρμοδιότητες:
  • Μοντάρισμα γεωργικών ελκυστήρων και γεωργικών μηχανημάτων
  • Συντήρηση και επισκευή γεωργικών ελκυστήρων και γεωργικών μηχανημάτων
  • Συνεργασία με το τμήμα αποθήκης της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις σχετικά με τη μηχανολογία
  • Κατοχή διπλώματος Ι.Χ. και μεταφορικού μέσου
  • Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ) θα εκτιμηθεί
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια

Παροχές

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης