ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΚΩΣ ΘΑΣΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΡΟΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Μηχανικός τρακτέρ ή Βοηθός Μηχανικού

Κατηγορία: Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των γεωργικών μηχανημάτων στην Δυτική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσθέσει στο Ανθρώπινο Δυναμικό της Μηχανικό/Βοηθό Μηχανικού οχημάτων

Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης

Αρμοδιότητες:
  • Μοντάρισμα μηχανημάτων
  • Συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων
  • Συνεργασία με το τμήμα αποθήκης της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις σχετικά με τη μηχανολογία οχημάτων
  • Κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου
  • Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια

Παροχές

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης