Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/7/2023

Μηχανολόγοι ή Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί (ΠΕ ή ΤΕ) ή Μηχανικοί Αυτοματισμού ΤΕ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΛΥΣΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ αναζητά Μηχανολόγους ή Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς (ΠΕ ή ΤΕ) ή Μηχανικούς Αυτοματισμού ΤΕ για απασχόληση πλήρους ωραρίου στην επίβλεψη και συντήρηση εγκαταστάσεων θέρμανσης και ατμολεβήτων σε Νοσοκομειακές εγκαταστάσεις.

Αρμοδιότητες:

Επίβλεψη και τεχνική επιτήρηση της λειτουργίας λεβητοστασίου, εκτέλεση εργασιών προληπτικής κι επισκευαστικής συντήρησης και παρακολούθηση της λειτουργίας των λεβήτων και του δικτύου παραγωγής ατμού, ενισχύοντας το προσωπικό του Νοσοκομείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Αυτοματισμού
  • Άδεια Θερμαστή ή Αρχιτεχνίτη Μηχανικού Εγκαταστάσεων 4ης ειδικότητας ή Εργοδηγού Μηχανικού Εγκαταστάσεων 1ης , 2ης, 3ης ή 4ης ειδικότητας,
  • Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία στο αντικείμενο

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση σε πενθήμερο, 8ωρο πρόγραμμα σε βάρδιες (Πρωί – Απόγευμα – Νύχτα).
  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας, μέσα από το οποίο θα αναπτυχθούν οι δεξιότητες και οι ικανότητές σου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.