Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/01/2020

ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας παραγωγής - πώλησης ετικετών και εκτυπώσεων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης, αναζητά 1 (έναν) υποψήφιο για τη θέση:

ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ

Περιγραφή Θέσης

  • Ο σχεδιασμός καταλόγων, φυλλαδίων, pop material κ.λπ
  • Ο σχεδιασμός assets που αφορούν την εταιρική ταυτότητα (π.χ. συσκευασία προϊόντων, κάρτες, τσάντες κ.λπ.)
  • Ο σχεδιασμός μακετών και εντύπων προωθητικών ενεργειών
  • Η σχεδιαστική υποστήριξη των ενεργειών μάρκετινγκ της εταιρίας (π.χ. events, promo campaigns κ.λπ.)
  • H δημιουργία εικαστικών για ενέργειες στo e-shop, στα social media, Google ads, σε καταλόγους
  • Ο σχεδιασμός και η υλοποίηση newsletters

Οι υποψήφιοι μαζί με το βιογραφικό τους να αποστείλουν ενδεικτικό portfolio των εργασιών τους στο cv@masterplushr.gr.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή χρήση Adobe Creative Suite, η χρήση Corel θα εκτιμηθεί
  • Γνώσεις και εμπειρία σε προγράμματα video editing όπως Adobe After effects / Premiere θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Φαντασία, δημιουργικότητα και πνεύμα ομαδικής συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφάλιση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.