Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/3/2020

Διανομέας – Delivery

Εστίαση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εάν σου αρέσει να εξυπηρετείς και να επικοινωνείς με πελάτες, να συνεργάζεσαι με μια δυναμική ομάδα συναδέλφων και να εργάζεσαι σε ένα περιβάλλον με υψηλά standards υγιεινής & ασφάλειας, τότε αυτή η θέση Διανομέας – Delivery σε αλυσίδα καταστημάτων εστίασης είναι για εσένα!

Αρμοδιότητες & καθήκοντα:
  • Διανομή παραγγελιών κατ΄ οίκον στην περιοχή της Θεσσαλονίκης
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Τήρηση προγράμματος παραδόσεων
  • Συνεργασία με ομάδες παραγωγής, παραγγελιοληψίας και τιμολόγησης

Απαραίτητα Προσόντα

Ακαδημαϊκό υπόβαθρο, εμπειρία και γνώσεις:
  • Απολυτήριο Γυμνασίου/Λυκείου/ΙΕΚ
  • Επιθυμητή σχετική εμπειρία
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Α’ και Β’ κατηγορίας
Προσωπικά Χαρακτηριστικά/Ικανότητες:
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες & πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Προγραμματισμός, οργάνωση, μεθοδικότητα, συνέπεια
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα και ευγένεια

Παροχές

  • Σταθερός ανταγωνιστικός μισθός
  • Πλήρες και ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Πλήρεις ασφαλιστική κάλυψη