Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/9/2020

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H MASTER PLUS HR , στα πλαίσια της ανάπτυξης της αναζητά για τα κεντρικά γραφεία στην Γλυφάδα, 1 (ένα) άτομο για τη θέση: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ.

Η θέση είναι μόνιμη και πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Υποστηρίζει το τμήμα πωλήσεων με αποστολή προσφορών και εξυπηρέτηση πελατών
  • Συγκεντρώνει στατιστικά στοιχεία και προετοιμάζει αναφορές πωλήσεων
  • Επικοινωνεί με υφιστάμενους και νέους πελάτες και ενημερώνει για νέες υπηρεσίες και προτεινόμενες λύσεις
  • Διαχειρίζεται τις βάσεις δεδομένων και καταχωρεί πληροφορίες στα συστήματα ERP και CRM.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ , ΑΤΕΙ