Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/08/2020

Υπεύθυνος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά Υπεύθυνο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων για εταιρικό πρατήριο του Ομίλου στον Άγιο Στέφανο, Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Εφοδιασμός οχημάτων με Αμόλυβδη Βενζίνη, Πετρέλαιο ή Υγραέριο
  • Έλεγχος υγρών, ελαστικών και λοιπών εξαρτημάτων αυτοκινήτου
  • Διαχείριση Ταμειακών Συναλλαγών (άνοιγμα & κλείσιμο)
  • Εύρεση και αξιολόγηση προσωπικού
  • Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου και την οργάνωση της ομάδας
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (3-5 έτη)
  • Πτυχίο ΑΕ.Ι. ή Α.Τ.Ε.Ι με κατεύθυνση Τεχνολογίας Πετρελαίου ή Μηχανολογίας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυναμικός χαρακτήρας
  • Άριστες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερές μηνιαίες απολαβές)
  • Πενθήμερο, 8ωρο
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες