Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/09/2019

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Γραφίστας / Γραφίστρια σε όμιλο εταιρειών στην Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες θέσης :

  • Δημιουργία υλικού εταιρικής επικοινωνίας (κατάλογοι/διαφημιστικά έντυπα/banners κλπ)
  • Φωτογραφήσεις προϊόντων και επεξεργασία εικόνων
  • Δημιουργία και διαχείριση των e-mail campaigns
  • Διαρκής συνεργασία με τον Marketing Mgr με στόχο την σωστή επικοινωνία των προϊόντων της εταιρίας
  • Δημιουργία προϋπολογισμών και παρακολούθηση δαπανών του τμήματος
  • Επικοινωνία με σχετικούς προμηθευτές και έρευνα αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ  ή ανάλογης ιδιωτικής σχολής
  • Προϋπηρεσία άνω των 2 ετών σε ανάλογη θέση εργασίας
  • Άριστη γνώση Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Γνώσεις HTML καθώς και εμπειρία σε Digital Marketing θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Θετική διάθεση, ομαδικό πνεύμα, επαγγελματική προσέγγιση
  • Δομημένη κρίση και αναλυτική σκέψη

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρωινό ωράριο εργασίας