Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/2/2021

Στέλεχος Κοστολόγησης – Σύνταξης Προσφορών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη που δραστηριοποιείται στο χώρο της αντιπροσώπευσης, εισαγωγής, εγκατάστασης και συντήρησης τεχνολογικού εξοπλισμού κτιρίων αναζητά Στέλεχος Κοστολόγησης – Σύνταξης Προσφορών

Αρμοδιότητες :

  • Σύνταξη οικονομοτεχνικών προσφορών για το τμήμα πωλήσεων της εταιρίας
  • Σύνταξη φύλλων υπολογισμού κόστους για εσωτερική χρήση της εταιρίας
  • Σύνταξη τιμοκαταλόγων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ τεχνολογικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και Microsoft Office
  • Επιθυμητή καλή γνώση της αγγλικής ή της γερμανικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η καλή γνώση εμπορικού πακέτου, κατά προτίμηση του Singular Galaxy
  • Χαρακτήρας ομαδικός και ευέλικτος, με ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ευχάριστο και ελαστικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε έναν δυναμικό τεχνολογικό κλάδο