Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπεύθυνος Αποθήκης - Οδηγός Γ' Κατηγορίας

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη Εξαγωγική Βιομηχανική Εταιρεία, Παραγωγής Μεταλλικών Εξαρτημάτων, με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας, ζητά Υπεύθυνο Αποθήκης-Οδηγό, για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

Εργασίες αποθήκης:
· Οργάνωση αποθήκης, έλεγχος-απογραφή αποθεμάτων
· Παραλαβή-αποθήκευση-εσωτερική διακίνηση Α’ υλών & αναλώσιμων
· Προετοιμασία-συσκευασία-αποθήκευση έτοιμων προϊόντων

Παραδόσεις-παραλαβές εντός Αττικής (1-2 δρομολόγια/εβδομάδα).

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής προσόντα και χαρακτηριστικά :

· Επαγγελματικό δίπλωμα Γ’ κατηγορίας & άδεια ΠΕΙ
· Γνώση χειρισμού περονοφόρου οχήματος (κλαρκ)
· Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών ως προς τα καθήκοντα του οδηγού
· Απολυτήριο λυκείου
· Ικανότητες συνεργασίας & επικοινωνίας
· Άριστη διαχείριση χρόνου και προγραμματισμού εργασιών
· Επαγγελματισμός & συνέπεια

Θα εκτιμηθούν:

· Γνώση χειρισμού γερανού & γερανογέφυρας
· Γνώση χειρισμού Η/Υ & εμπειρία σε συστήματα ERP

Παροχές

· Ικανοποιητικός μισθός
· Πλήρες πακέτο ασφάλισης
· Προοπτικές εξέλιξης
· Διατίθεται μεταφορικό μέσο