Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/09/2019

Εξωτερικοί Πωλητές

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα Vodafone στο Περιστέρι αναζητά Εξωτερικούς Πωλητές για door to door πωλήσεις.

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση & προώθηση προϊόντων σταθερής, κινητής τηλεφωνίας και ενέργεια
  • Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών και επαφή με τον πελάτη σε όλα τα στάδια της διαδικασίας Πώλησης
  • Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Καλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εξοικείωση με τις Νέες Τεχνολογίες
  • Προϋπηρεσία σε Door 2 Door πωλήσεις και Business 2 Customer (B2C)

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός & πλήρης ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση στις τεχνολογικές εξελίξεις & στις τεχνικές πωλήσεων
  • Προοπτικές εξέλιξης