Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/7/2019

Μηχανικός τακτοποίησης ακινήτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Είσαι πολιτικός μηχανικός με εμπειρία στην τακτοποίηση ακινήτων; Γνωρίζεις άριστα την πολεοδομική νομοθεσία; 'Εχεις εμπειρία από project management; Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες, με προσήλωση στην επίτευξη στόχων και χρονοδιαγραμμάτων, τότε, η θέση του μηχανικού τακτοποίησης ακινήτων σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες διαχείρισης ακινήτων είναι για εσένα!

Για να μάθεις περισσότερες πληροφορίες διάβασε τη συνέχεια!

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Μηχανικού τακτοποίησης ακινήτων είναι:
  • Ανάληψη ταυτοποίησης ακινήτων
  • Μέριμνα για την εποπτεία των μηχανικών
  • Μέριμνα για την αξιολόγηση των συνεργατών
  • Μέριμνα για τον τελικό έλεγχο των ακινήτων
  • Παρουσιάζει τα reports των ταυτοποιήσεων στη διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Μηχανικού τακτοποίησης ακινήτων, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Αρχιτέκτονα
  • Άριστη γνώση του νόμου 4495/2017
  • Τουλάχιστον 3-5 χρόνια εμπειρία στο project management
  • Ικανοποιητική γνώση της αγοράς ακινήτων
  • Πολύ καλή γνώση γραπτού και προφορικού λόγου στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Άριστη γνώση Η/Υ (word, excel, power point, outlook κ.λ.π.)
  • Επικοινωνιακή Δεξιότητα και Εξωστρέφεια
  • Οργανωτική Ευχέρεια και Μεθοδικότητα
  • Ικανότητα στην Επίτευξη Στόχων και την Τήρηση Χρονοδιαγραμμάτων

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στο Μηχανικό τακτοποίησης ακινήτων:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Είμαι ο Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.