Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2022

Οδηγός (Ref: SR/DR022)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Εσύ, ποιος θα ήθελες να γίνεις;

Είσαι ο Μελλοντικός μας Ηγέτης; Πιστεύεις ότι έχεις προοπτικές; Αναζητάς κάτι παραπάνω από «μία ακόμα δουλειά», αλλά να ανήκεις σε μία μεγάλη οικογένεια με σκοπό;

Στον Όμιλο Sani/Ikos παίρνουμε την έννοια της Φιλοξενίας πολύ σοβαρά. Καθώς μεγαλώνουμε, με νέα ανοίγματα ξενοδοχείων σχεδόν ετησίως, ο σκοπός μας παραμένει ίδιος, να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας Μαγικές στιγμές, ως τα Κορυφαία Παγκοσμίως Family & Beach ResortTM.

Αν λοιπόν ονειρεύεσαι μία δυναμική καριέρα στη Φιλοξενία, αναζητάς να αποκτήσεις γνώσεις και δεξιότητες που θα σε διαφοροποιήσουν από τον ανταγωνισμό, να αναπτύξεις ουσιαστικές σχέσεις και να εξελιχθείς ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας, σε ένα ασφαλή, δυνατό και βιώσιμο οργανισμό, τότε μπορεί να είμαστε το ιδανικό μέρος για εσένα.

Πληροφορίες
Ξενοδοχείο: Sani Resort
Περιοχή: Χαλκιδική, Ελλάδα
Σύμβαση: Πλήρες ωράριο / εποχιακή απασχόληση
Έναρξη εργασίας: Απρίλιος 2022

Καθήκοντα

  • Καθαριότητα και έλεγχος του οχήματος
  • Μεταφορά επιβατών στους προκαθορισμένους προορισμούς εντός του Resort
  • Ανεφοδιασμός καυσίμων
  • Αναφορά βλαβών και φθορών στον προϊστάμενο

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα
  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα
  • Εργασιακή εμπειρία ως οδηγός
  • Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά)
  • Η καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας (Ρωσικά, Γερμανικά, Γαλλικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας

Παροχές

Τι να περιμένεις από εμάς
  • Ότι θα γίνεις μέλος ενός οργανισμού που νοιάζεται για τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες.
  • Δυνατότητες ανάπτυξης και εξέλιξης μέσα από μία πληθώρα εκπαιδευτικών, αναπτυξιακών και εργασιακών ευκαιριών.
  • Σίγουρα όχι «μία ακόμα δουλειά», αλλά μία εργασία με νόημα, μέσα από την οποία θα δημιουργήσεις δεσμούς για μία ζωή.
  • Εργασιακή ασφάλεια σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο και δυναμικό οργανισμό.
  • Ανταγωνιστικό μισθό, ασφάλιση και εργασιακές παροχές.
Στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος της ομάδας μας!