Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2020

Αντιπρόσωποι Καλλυντικών (MLM)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες καλλυντικών στη Ρωσία, η οποία παράγει και εμπορεύεται προϊόντα περιποίησης δέρματος, μαλλιών, αρωμάτων, διακοσμητικών, ρούχων και προϊόντων για το σπίτι, αναζητά Αντιπροσώπους στην πόλη της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:
Οι κάτοχοι της θέσης θα αναλάβουν την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας και τη δημιουργία ενός ισχυρού δικτύου στην Ελληνική Αγορά.

Πιο συγκεκριμένα οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν:

  • Εγγραφή μελών ώστε να ξεκινήσουν την πώληση προϊόντων της εταιρείας στο δίκτυό τους
  • Διανομή διαφημιστικών φυλλαδίων και πωλήσεις σε υποψήφιους πελάτες, παρέχοντας δωρεάν δείγματα
  • Καταχώρηση των παραγγελιών των πελατών και παράδοση όταν αυτές ληφθούν
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης των πελατών και ικανοποίησης μέσω διαδικτυακών και προσωπικών συναντήσεων
  • Ενημέρωση πελατών σχετικά με τρέχουσες προσφορές σε προϊόντα
  • Ανάλυση budget και πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε εταιρείες MLM (Multi Level Marketing companies)
  • Δίκτυο γνωριμιών και επαφών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ισχυρό κίνητρο για τη δημιουργία ενός νέου δικτύου αντιπροσώπων από το "0"
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αυτοπαρακίνηση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Μηνιαίος Μισθός: 1.000€ καθαρά
  • Μη εξαρτημένη εργασία-παροχή ανεξάρτητων υπηρεσιών
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Ελεύθερο και ευέλικτο ωράριο, καθώς και εργασία από το σπίτι
  • Εταιρικό αυτοκίνητο θα δοθεί μετά από έξι μήνες συνεργασίας και εφόσον έχουν επιτευχθεί οι στόχοι