Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/01/2021

Διαχειριστής E-Shop (Απαραίτητη κάρτα ανεργίας λόγω προγράμματος ΟΑΕΔ)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Διαχειριστής E-Shop με ενεργή κάρτα ανεργίας για θέση πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και ενημέρωση του E-Shop της εταιρείας
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση και προετοιμασία παραγγελιών
  • Τιμολόγηση
  • Παραγγελιοδοσία σε προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενεργή κάρτα ανεργίας και ηλικία 18-29 ετών λόγω προγράμματος ΟΑΕΔ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μήνες σε ανάλογη θέση.
  • Επαρκής γνώση των προγραμμάτων MS Office και γνώση Internet και e-banking
  • Πολύ καλές γνώσεις αγγλικών
  • Ικανότητα συνθετικής και αναλυτικής σκέψης
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης και αμοιβής
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • 6ήμερη εργασία (5ήμερη Ιούλιο/Αύγουστο)