Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2020

Πωλητής Β2Β (HO.RE.CA)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής ελληνικής εταιρείας στον κλάδο του τρόφιμου, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Ανάπτυξη νέου και διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου
• Συνεχής παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς HO.RE.CA
• Σύναψη συμφωνιών και προώθηση νέων κωδικών προϊόντων σε σημεία πώλησης της περιοχής ευθύνης του/της

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΤΕΙ / ΑΕΙ , επιθυμητά οικονομικής κατεύθυνσης
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση στον τομέα του τρόφιμου, ιδανικά στην βιομηχανία κρέατος
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού MS Office
• Ανεπτυγμένη επικοινωνία και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Πελατοκεντρική προσέγγιση και υπευθυνότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον