Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/10/2022

Γραμματειακή υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το μεσιτικό γραφείο De home με πολύχρονη εμπειρία στο χώρο και διαθέτοντας ένα μεγάλο χαρτοφυλάκιο ακινήτων σε όλη τη Θεσσαλονίκη, πλαισιώνεται από ομάδα εξειδικευμένων επαγγελματιών.

Στο πλαίσιο της δυνατής του παρουσίας και της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να προσλάβει υποψήφια για τη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης.

Πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Οργάνωση γραφείου
  • (Μελλοντικά) Διαχείριση μέρους πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε θέση γραμματειακής υποστήριξης
  • Εμπειρία στον κλάδο του Real Estate θα εκτιμηθεί
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Θα εκτιμηθεί εξοικείωση με ERP & CRM προγράμματα
  • Μεθοδικότητα, οργανωτικότητα, συνέπεια

Παροχές

  • Μισθός & Ασφάλιση
  • Bonus
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας