Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/09/2020

Αξιολόγηση Περιεχομένου στα Ιταλικά

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατέχετε πολύ καλό επίπεδο αντίληψης της Ιταλικής γλώσσας & διακρίνεστε για τις ανεπτυγμένες κριτικές σας ικανότητες;
Σας χαρακτηρίζει η εξαιρετική σχέση με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης;

Αν ναι, τότε η επαγγελματική προοπτική αυτή είναι ακριβώς αυτό που αναζητάτε. Αρπάξτε την ευκαιρία να εργαστείτε για μια πολυεθνική εταιρεία που επεκτείνεται διαρκώς, εκπροσωπώντας παράλληλα έναν από τους μεγαλύτερους ιστότοπους κοινωνικής δικτύωσης παγκοσμίως.

Πιο συγκεκριμένα, ο ρόλος σας θα περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Ελέγχετε και αξιολογείτε τις αγγελίες/δημοσιεύσεις που προέρχονται από προσωπικά προφίλ ή επαγγελματικές σελίδες
  • Διαχειρίζεστε τα εισερχόμενα αιτήματα που αφορούν περιεχόμενο το οποίο έχει καταγγελθεί ώς προσβλητικό/υβριστικό
  • Δημιουργείτε στέρεες σχέσεις με τους χρήστες, διασφαλίζοντας την κοινότητα του δικτύου
  • Αναλύετε και αποσαφηνίζετε τους όρους χρήσης και τις πολιτικές που ορίζονται για την εκάστοτε αγορά

Απαραίτητα Προσόντα

Για να ανταποκριθείτε με επιτυχία στο ρόλο Αξιολόγησης Περιεχομένου στα Ιταλικά, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Εξαιρετικό επίπεδο Ιταλικών
  • Επαρκής γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  • Ανεπτυγμένες κριτικές ικανότητες & ενσυναίσθηση

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία-πελάτης μας για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας περιλαμβάνει:

  • 1050€ μικτά μηνιαίες απολαβές
  • Επί πληρωμή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα στην εταιρεία
  • Πακέτο μετεγκατάστασης
  • Μοντέρνο & υψηλής ποιότητας εργασιακό περιβάλλον
  • Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη
  • Ειδικές προσφορές & εκπτώσεις για όλους τους εργαζόμενους

Εάν βλέπετε τον εαυτό σας στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, δεν έχετε παρά να κάνετε αίτηση τώρα!

Πατήστε παρακάτω προκειμένου να συμπληρώσετε την αίτηση σας!