Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/7/2020

Περιφερειακός Διευθυντής Καταστημάτων Αλυσίδας S/M

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Συμβουλευτική εταιρεία για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Περιφερειακός Διευθυντής Καταστημάτων Αλυσίδας S/M στην Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:
  • Να εξασφαλίζει και να επιβλέπει συνολικά τη σωστή λειτουργία των καταστημάτων, σύμφωνα με τις εταιρικές πολιτικές
  • Να εξασφαλίζει και να επιβλέπει την ορθή παρουσίαση των προϊόντων, σύμφωνα με την εμπορική πολιτική της εταιρίας
  • Να εφαρμόζει και να ελέγχει την τήρηση των εσωτερικών διαδικασιών της εταιρίας σε επίπεδο καταστημάτων
  • Να μελετά τα ποσοτικά και ποιοτικά στοιχεία των καταστημάτων και να πραγματοποιεί προτάσεις προς τη διοίκηση της εταιρίας
  • Να εξασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών, στα καταστήματα
  • Να διαχειρίζεται αποτελεσματικά τις ομάδες εργασίας των καταστημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση και κλάδο τουλάχιστον τριών ετών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, ομαδικής εργασίας και επίλυσης προβλημάτων
  • Εμπειρία σε διοίκηση προσωπικού
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων υπό συνθήκες πίεσης
  • Άριστη διαχείριση χρόνου, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα με πελατοκεντρική προσέγγιση και επίτευξη στόχων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση